Kaardil täpsema suumimise saavutamiseks saab märgistada soovitud ala. Ala märkimiseks hoidke all "Shift" klahvi ja märgistage hiirega ala kaardil.

Otsing kaardil toimub aadressist sõnaosa järgi. Valikusse tuuakse maksimaalselt 100 vastet sisestatud  tekstile. Kui lisaks nimetusele majanumbrit ei sisestata, siis otsitakse ainult tänavaid ja objekte. Mida täpsemalt on aadress sisestatud, seda vähem vasteid valikusse tuuakse.

Kaardi nägemiseks peab olema märgitud vähemalt üks aluskaart. Kaardi vaade värskendatakse uue kihi märkimisel.

Kui valida kiht „Kaardilehtede jaotus“ ja klikkida kaardil, siis pakub süsteem sellele kaardilehele vastava aluskaardi faili allalaadimise võimalust.

Trükin nupu abli on võimalik välja trükkida ekraanil nähtav kaardivaade. Enne trükkima minemist näidatakse ekraanil eelvaadet ja võimalust printimist seadistada.

Mõõta on võimalik joont ja pindala. Mõõtmisfunktsiooni valimisel tekib kaardile märke-ikoon. Ühe mõõtmise lõpetab topeltklikk. Mõõtmisi saab järjest teha mitu ja need jäävad kaardil nähtavateks kuni mõõtmisfunktsiooni lõpetamiseni.  Mõõtmisfunktsiooni lõpetab klikk eelnevalt valitud funktsiooni ikoonil.

 

 

 

Kõikide tekkivate küsimuste või tehniliste probleemide korral pöördu geoveebi kasutajatoe poole elektronposti aadressil geoveeb@saku.ee